FAQ

Titulky ze serveru www.titulky.com
Proč jsou u titulků k filmům dva odkazy na titulky.com? Jeden prémium, jeden normální?

Titulky.com - prémium

V případě, že daný film má více verzí titulků např. na DvD, Bluray, Web-DL, HD, jinou FPS atd., tak tento odkaz má nastavený filtr premiového účtu a zobrazí vám hned celý seznam dostupných titulků k danému filmu. Aby se vám seznam po kliknutí na odkaz Titulky.com - prémium otevřel je nutné být přihlášen na server titulky.com a mít aktivovaný prémiový účet.

Titulky.com

Odkaz, který vede na jedny konkrétní titulky k danému filmu. Je pravděpodobné, že existují i další verze. Proto přímo v profilu titulků je vhodné kliknout na odkaz DALŠÍ VERZE a zobrazí se vám seznam všech titulků na serveru titulky.com které obsahují stejný, nebo podobný  název filmu. K otevření tohoto odkazu není zapotřebí být nikde registrován, ani vlastnit prémium účet. Je zde pouze omezení, že nejnovější titulky lze bez registrace na titulky.com stáhnout až po čtrnácti dnech od jejich nahrání na server.

Poznámka: Pokud prémium vyhledávání blbne, tak je v obou odkazech přímý link na jedny konkrétní titulky.

 

 

Nepřehledné vyhledávání.
Když zadám vyhledat název filmu, zobrazí se mi spousta odkazů. Jde to nějak zpřehlednit?

Jakmile zadáte nějaký výraz, či název k vyhledávání. Zobrazí se vám seznam všech míst, kde se hledaný výraz na stránkách nachází. Taky se vám zobrazí lišta v níž si můžete zvolit, kde na stránkách chcete vyhledávat. V ní zvolíte články, dáte znovu vyhledat a zobrazí se vám přehlednější seznam a nebo pouze přímo jeden vámi hledaný film, pokud se zadané slovo neshoduje ve více profilech filmů.

Kterým zemím patří jednotlivé vlaječky? Jsou příliš malé.

Zde je seznam o něco větších vlajek i s příslušností k jednotlivým zemím.

Bhutan

Čína

Hong Kong

Indie

Írán

Indonésie

Izrael

Jižní Korea

Japonsko

Kazachstán

Malajsie

Mongolsko

Filipíny

Pákistán

Singapur

Severní Korea

Spojené Arabské Emiráty

Tchaj-wan

Thajsko

Turecko

Vietnam